Nieuwsarchief

De combinatie Iv-Water / Iv-Infra / MWH heeft een raamovereenkomst afgesloten met Waternet voor het leveren van ingenieursdiensten op het gebied van drinkwaterzuiveringen. De raamovereenkomst is afgesloten voor een looptijd van ten minste twee jaar met een maximale verlenging van 2 keer een jaar.
Waternet is het enige waterbedrijf in Nederland dat zich richt op de hele watercyclus. Waternet zuivert afvalwater, maakt drinkwater en houdt het oppervlaktewater op peil en schoon. Voor de voorbereiding en de begeleiding van nieuwbouw en renovatieprojecten heeft Waternet een raamcontract op de markt gebracht voor het leveren van ingenieursdiensten. Daarbij heeft Waternet onderscheid gemaakt tussen drie percelen: Perceel 1A , 1B en Perceel 2. De raamovereenkomst tussen Waternet en de combinatie Iv-Water/Iv-Infra/MWH heeft betrekking op een deel van Perceel 1B en omvat de inhuur van ingenieursdiensten voor de vakdisciplines procestechnologie, elektrotechniek, civiele techniek en bouwkunde, werktuigbouwkunde en procesautomatisering voor het kennisgebied drinkwaterzuiveringen.
Waternet voorziet in de productie en levering van drinkwater voor burgers en bedrijven binnen haar beheersgebied. Ten behoeve van de productie en distributie van (drink)water beheert, onderhoudt en vernieuwt Waternet drinkwaterzuiveringsinstallaties, pompstations en vele kilometers leidingwerk.
De ondertekening van het contract heeft plaats gevonden op donderdag 7 april 2011 te Amsterdam, in het bijzijn van de heren E. Vegt (directeur Iv-Water), R.A. van Bodegraven, (directeur Iv-Infra) en F. Ham (business unit manager MWH) van de combinatie en de heer R.R. Kruize, directeur van Waternet.