Nieuwsarchief

Januari 2011 – Op 4 januari 2011 is de raamovereenkomst tussen de combinatie Iv-Groep / RPS BCC en Waterschap Scheldestromen getekend door Erik Vegt, directeur Iv-Water en Kees Minderhoud, afdelingshoofd Ingenieursbureau Waterschap Scheldestromen. Deze raamovereenkomst wordt aangegaan voor twee jaar vanaf 2011, met de mogelijkheid tot het verlengen hiervan met nog eens twee keer een jaar.
De raamovereenkomst omvat de gehele range aan projecten mogelijk voor het waterschap. Zo behoren projecten op het gebied van wegen, zuivering, dijkversterking en waterbouwkundige constructies tot de overeenkomst. Ook alle overige water gerelateerde projecten zijn onderdeel van de raamovereenkomst.
Vanwege de diversiteit van de gevraagde disciplines is gekozen voor de combinatie Iv-Groep / RPS BCC. Daarbij ligt het accent van Iv-Groep op infrastructuur en zuiveringstechnische werken en RPS BCC is gespecialiseerd in waterbeheer en waterkeringen. Binnen Iv-Groep zullen de dochtermaatschappijen Iv-Infra en Iv-Water het werk uitvoeren.
Aansluitend aan de ondertekening vond in goede sfeer de kick-off plaats voor de projectleiders van alle partijen die de raamovereenkomst hebben getekend.